Подарунок










Камінна топка KAWMET Premium HERMES (14 kW) EKO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Камінна топка KAWMET Premium HERMES (14 kW) EKO»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камінна топка KAWMET Premium HERMES (14 kW) EKO
У цієї топки гарний дизайн, хромоване оздоблення та трафаретне скло, а також просунута, сучасна конструкція, яка складається з:
- Системи допалювання димових газів
- Системи «чисте скло»
- Шибера
- Дефлектора
- Системи регулювання подавання повітря за допомогою попільника
- Системи припливу зовнішнього повітря
- Додатковою жаростійкої плити, яка оберігає корпус камінної топки від зношування.
- Декоративний решітки, яка перешкоджає випаданню дров з топки каміна.
- Щільно розташованих радіаторів для збільшення площі тепловіддання в приміщення.
- Жароміцного скла

Камин KAWMET Premium HERMES поєднуючи вишуканий дизайн і практичність, забезпечує затишок і тепло.
Характеристики каміна для обігрівання KAWMET Premium HERMES:
- Виробник: Kaw-Met
- Країна-виробник: Польща
- Коефіцієнт корисної дії: 78,6 (%)
- Типи твердого палива: Дрова
- Матеріал топки: Чавун
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відкриття
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Наявність ударника: Да
- Забір повітря в топку: з приміщення + з вулиці (опція)
- Вага: 120 (кг)
- Гарантійний термін: 60 міс
- Діаметр димоходу: 200.0 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaw-Met |
| Країна виробник | Польща |
| Коефіцієнт корисної дії | 79 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чавун |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Так |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Вага | 120 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Види твердого палива | Дрова |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 587 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина скла дверцят | 643 мм |
| Висота скла дверцят | 445 мм |
- Ціна: 54 370 ₴






