Продавец Котловой интернет-магазин развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
211 отзывов
На нужный товар сегодня нет акции? Позвоните нам!Купить со скидкой
+380980700590
+380957700590
+380737700590
УкраинаКиев03117, г. Киев, пр. Победы, 67G, Бизнес парк "Нивки Сити" (метро Нивки)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Пеллетные горелки

В останні роки пелетний пальник перетворився в звичайний і досить поширений елемент опалювальної системи. Це пов'язано, в першу чергу, з подорожчанням традиційних джерел енергії і, як наслідок, розвитком сектора альтернативної енергетики, а також перевагами, якими володіють ці пристрої. 

  • В першу чергу, це можливість роботи в автоматичному режимі,
  • Високий ККД,
  • Низькі показники викиду шкідливих речовин. 

Ще однією перевагою пелетних пальників є можливість їх встановлення в уже встановленні котли шляхом заміни газових або рідкопаливних пальників з незначними технічними змінами. 

Також вони підходять для спільної роботи з більшістю видів твердопаливних котлів. Для найбільш зручного і економічного управління в сучасних пелетних пристроях, що спалюють пелети, передбачена автоматика, що забезпечує автоматичний розпал, контроль полум'я, модуляцію потужності. 

Виробники пропонують і більш складні контролери, які контролюють роботу насосів системи опалення та ГВП, мають функції самодіагностики, можуть управляти роботою пальника за показниками кімнатного термостата або датчика зовнішньої температури і бути сумісні з GSM модулем для віддаленого управління. 

Пелетні пальники мають функцію самоочищення, а деякі і функції по очищенню камери згоряння котла. Тим не менш, контроль і чищення обладнання необхідні, але значно рідше ніж для іншого обладнання, що працює на твердому паливі. 

Виробники адаптують свою продукцію до спалювання не тільки якісних пелет, а й паливних гранул з гіршими характеристиками, а також агропеллет.